Bezpieczna Przystań jest wyłącznym przedstawicielem firmy Sesitec w Polsce, która jest światowym liderem w zakresie produkcji wyciągów do wakeboardingu i nart wodnych. Działamy na rynku od 2008 roku.

Od 2011 roku – czyli od rozpoczęcia współpracy z firmą Sesitec – do końca sezonu 2017 roku zrealizowaliśmy ponad 40 projektów: w tym 45 wyciągów w Systemie 2.0 (dwusłupowych) i 1 wyciąg FSC- full size cable (sześciosłupowy). Jesteśmy liderem pod względem największej liczby wybudowanych wyciągów wakeboardingowych wśród wszystkich firm współpracujących z Sesitec na świecie.

  • Działamy kompleksowo. Budujemy obiekty z wyciągami linowymi – Cable Wake Parks, dostarczamy nowatorskie rozwiązania, zapewniamy całoroczny serwis. Prowadzimy również doradztwo w zakresie efektywnego zarządzania całym projektem.
  • Wykorzystujemy atestowane materiały wysokiej jakości, tak aby zapewnić wszystkim miłośnikom wakeboardingu komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas korzystania z wyciągów.
  • Nasz know–how pozwala nam realizować inwestycje, które z jednej strony są dochodowe dla właściciela, a z drugiej stanowią źródło atrakcji dla użytkownika.

Części do wake parków od renomowanego producenta

Współpraca z firmą UNIT Parktech pozwala nam na wyposażanie wyciągów w elementy i części wake parku (http://www.system2wakeparks.pl/oferta/unit-parktech-elementy-wyposazenia-wake-parkow/) o najwyższej światowej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, posiadające międzynarodowe atesty. Dobrze wyposażony wake park poprawia atrakcyjność obiektu i przyciąga więcej zainteresowanych osób.

Przy budowie wake parków wybieramy rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego i energooszczędne. Wierzymy, że uprawianie sportów wodnych może być bezpieczne i nieinwazyjne.

I najważniejsze: KOCHAMY WAKEBOARDING.

Nasz pokazowy Cable Wake Park w Warszawie, System 2.0 – www.system2wwa.pl

Historia firmy Bezpieczna Przystań:

Bezpieczna Przystań od 2008 roku stacjonowała w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim, specjalizując się w wakeboardingu za motorówką i żeglarstwie (posiadaliśmy własną przystań). W 2009 roku stworzyliśmy Warsaw Wake Academy – akademię i TEAM zrzeszający młodych, jak i najbardziej utytułowanych polskich zawodników wakeboardingu. W 2011 roku postawiliśmy w Rynii pierwszy w Polsce wyciąg dwusłupowy – System 2.0. Jednocześnie widząc duże zainteresowanie naszą ofertą wśród mieszkańców Warszawy i okolic, rozpoczęliśmy poszukiwania dogodniejszej lokalizacji.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawa remontuje Port Czerniakowski, uznaliśmy, że to idealne miejsce na nasz Cable Wake Park.

Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń, w lipcu rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem piewszego parku w Centrum Warszawy. Data oficjalnego otwarcia Warsaw Wake Academy Cable Wake Park ustalona została na 10 sierpnia 2013r.

Siedziba w Warszawie Warsaw Wake Academy:

Pokazowy Cable Wake Park / System 2.0 / Port Czerniakowski

Warsaw Wake Academy to pierwszy w Warszawie Cable Wake Park, który mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, vis a vis stadionu Legii.

Inwestycja w Porcie Czerniakowskim to nowoczesny kompleks sportów wodnych, który składa się z toru wodnego (sztucznego zbiornika wodnego) oraz wyciągu – System 2.0. Dla podniesienia atrakcyjności, wyposażyliśmy nasz Wake Park
w elementy firmy UNIT - elementy wakeboardowe tej marki wykorzystywane są podczas najpopularniejszych zawodów wakeboardowych na świecie: Red Bull Wake Open, Red Bull Wake Lab czy O‘neill Wake The Line.

Chcemy, aby to miejsce sprzyjało promocji wakeboardingu oraz spełniało oczekiwania wszystkich jego fanów.

www.system2wwa.pl