Sesitec – systemy i części do wyciągów

Sesitec to światowy lider wśród producentów wyciągów przeznaczonych do wakeboardingu i nart wodnych oraz części do wyciągów.

Historia firmy Sesitec sięga 1992 roku, kiedy jej twórca Christian von Lerchenfeld zauważył drzemiący potencjał w branży. Dziś, już z 25-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i innowacji, Sesitec może pochwalić się realizacją ponad 50 obiektów Full Size Cable i 300 wyciągów wakeboardingowych System 2.0 na całym świecie. Z propozycji marki za naszym pośrednictwem korzystają także firmy oferujące narty wodne w Polsce. Sesitec jest czymś więcej niż liderem wyciągów System 2.0 do wakeboardingu. Pomógł przekształcić i przedefiniować tę gałąź przemysłu sportów wodnych. Zaangażowanie firmy Sesitec w wakeboarding przyniosło wiele innowacyjnych rozwiązań, od takich jak system oczekiwania na wyciągu wielosłupowym – Full Size Cable czy Lake Control – system zarządzania dużym wyciągiem, przez wyciągarki liniowe, a skończywszy na System 2.0® – wyciągu dwusłupowym.

Obiekty z wyciągami okazały się wysoce energooszczędne i trwałe. Tym samym są rentownymi przedsiębiorstwami dla ich właścicieli, będąc jednocześnie ogromną atrakcją dla użytkowników. To dzięki tej synergii, wakeboarding nieustannie się rozwija, a liczba cable wake parków z wyciągarkami liniowymi powiększa się z roku na rok.
Sesitec stawia na dostarczanie najwyższej jakości i najbardziej innowacyjnych produktów oraz części do wyciągów, jednocześnie zapewniając najlepszą obsługę obecnym, jak i przyszłym klientom.