wyciąg przeznaczony do wakeboardingu i nart wodnych

Sesitec to światowy lider wśród producentów wyciągów przeznaczonych do wakeboardingu i nart wodnych.

Historia firmy Sesitec sięga 1992 roku, kiedy jej twórca Christian von Lerchenfeld zauważył drzemiący potencjał w branży. Dziś, już z 25-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i innowacji, Sesitec może pochwalić się realizacją ponad 50 obiektów Full Size Cable i 300 wyciągów wakeboardingowych System 2.0 na całym świecie.

Sesitec jest czymś więcej niż liderem wyciągów System 2.0 do wakeboardingu. Pomógł przekształcić i przedefiniować tę gałąź przemysłu sportów wodnych. Zaangażowanie firmy Sesitec w wakeboarding przyniosło wiele innowacyjnych rozwiązań, od takich, jak system oczekiwania na wyciągu wielosłupowym – Full Size Cable czy Lake Control – system zarządzania dużym wyciągiem, a skończywszy na System 2.0® – wyciągu dwusłupowym.

Obiekty z wyciągami okazały się wysoce energooszczędne i trwałe, tym samym są rentownymi przedsiębiorstwami dla ich właścicieli, będąc jednocześnie ogromną atrakcją dla użytkowników. To dzięki tej synergii, wakeboarding nieustannie się rozwija, a liczba cable wake parków powiększa się z roku na rok.

Sesitec stawia na dostarczanie najwyższej jakości i najbardziej innowacyjnych produktów, jednocześnie zapewniając najlepszą obsługę obecnym, jak i przyszłym klientom.