Bezpieczna Przystań – generalny realizator procesu inwestycyjnego (GRPI) obiektów sportowych i rekreacyjnych do wakebordingu i nart wodnych.

Oferujemy Państwu kompleksowy nadzór inwestycyjny, począwszy od planowania i projektu inwestycji, poprzez pomoc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i budowę, skończywszy na serwisie i doradztwie w zakresie zarządzania obiektem, tak by zapewnić dochodową działalność właścicielom oraz niezapomniane wrażenia użytkownikom.

Specjalizujemy się w tworzeniu obiektów z wyciągami linowymi (Cable Wake Parks), na naturalnych i sztucznych zbiornikach wodnych, mającymi korzystny wpływ na środowisko naturalne, a jednocześnie posiadającymi przemyślaną infrastrukturę towarzyszącą (zaplecze sanitarne, bary, restauracje etc.).

Synergia, jaką udało nam się osiągnąć we współpracy z firmą Sesitec owocuje rozwojem całego rynku wakebordingu w Polsce. Nie bez znaczenia jest również nieustanne realizowanie kolejnych inwestycji oraz wprowadzanie nowatorskich rozwiązań np. „Lake Control” (system, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników wyciągów, a co najistotniejsze dla właścicieli obiektów, tworzy większe zyski).

Doświadczenie:
Największa liczba zrealizowanych projektów (zbudowanych wyciągów)
w jednym roku na Świecie;
18 zbudowanych wyciągów (System 2.0) do końca 2013 w Polsce;
wykwalifikowani serwisanci na terenie całej Polski.

Zapewnieamy:
Projekt / Budowę / Serwis;
Consulting / Zarządzanie (na podstawie odrębnej umowy).

NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ MOŻNA OPISAĆ TRZEMA HASŁAMI:
Ekonomia / Ekologia / Gwarancja jakości

Nasz TEAM:
Foto i dwa krótkie zdania opisu o każdej osobie